Пошук

Розширений пошук
Головна » 


Ще двоє прихильників т.зв. "ДНР/ЛНР" скористалися програмою "На тебе чекають вдома" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
25 травня 2016

Ще двоє прихильників псевдоутворень т.зв. «ДНР/ЛНР» скористалися програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Мешканець Маріуполя кілька місяців тому залишив незаконне збройне формування та повернувся до рідного міста. Знаючи про програму СБ України «На тебе чекають вдома», він не скористався нею одразу, побоюючись, що вона не діє. Через таку позицію він отримав умовний термін ув’язнення, а не повне звільнення від кримінальної відповідальності.

Також додому повернувся мешканець Троїцького району Луганщини. Під час збройної агресії Російської Федерації у квітні 2014 року він разом з родиною проживав у Луганську та служив пожежником-рятувальником у підрозділі МНС України. Через значну збройну активність бойовиків він, турбуючись про здоровʼя вагітної дружини, вирішив не виїжджати з міста. Матеріальна скрута та необхідність годувати родину змусила чоловіка працевлаштуватись у т.зв. МНС «ЛНР».

Після народження дитини чоловік відмовився від участі у незаконному збройному формуванні та вирішив повернутись на підконтрольну Україні територію. Для цього він скористався програмою СБУ.

Зараз чоловік разом з дружиною і дитиною проживає вдома та впевнений, що буде звільнений від кримінальної відповідальності, оскільки вірить у справедливий суд та довіряє програмі «На тебе чекають вдома».

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України