Пошук

Розширений пошук
Головна » 


На Донбасі терористи катують дітей, щоб змусити їх шпигувати (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 травня 2016

У районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України викрила спробу терористів «ЛНР» залучити дітей до збору розвідувальної інформації.

У середині травня на березі річки Сіверський Донець бойовики захопили 15-річного мешканця Новоайдарського району. Під час тривалих нічних допитів із залякуванням та катуванням терористи вибивали у хлопця інформацію про місця розташування бойових позицій, особовий склад та озброєння українських підрозділів поблизу селища Трьохізбенка.Зі слів юнака, одним із катів був терорист на прізвисько «Клім», а рядовими бойовиками керували російські найманці з Північного Кавказу.

Потім бандити забажали, щоб дитина почала шпигувати для них на території, що підконтрольна Україні. Після того як хлопець погодився на співпрацю з терористами, його відпустили,і він зміг повернутись додому.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України